YUYANG MACHINE Co., Ltd.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

YUYANG MACHINE Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi
Güzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün.

—— Daniel

5 yıldır birlikte çalışmaktayız, onlar iyi tedarikçi ve iyi dostlar, onlarla çalışmaktan onur duyuyoruz.

—— Robert

YUYANG MACHINE Co., Ltd.

1 2 3 4
YUYANG MACHINE Co., Ltd. YUYANG MACHINE Co., Ltd. YUYANG MACHINE Co., Ltd. YUYANG MACHINE Co., Ltd.
cable extruder machine copper oven copper drawing machine extruder+twisting machine
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Orta Doğu
Afrika
Markalar : yuyang
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 500000-10000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 50% - 60%

YUYANG MAKİNE Co, Ltd 2009 yılında Guangzhou şehrine yakın olan Dongguan şehrinde kurulmuştur.

 

YUYANG MAKİNASI, kablo ekstruder makinesi, bakır demetleme makinesi, tel bükme makinesi, bakır çekme makinesi, bakır fırın, bakır emaye makinesi, kablo bükme makinesi, kılavuz çekme makinesinin profesyonel üreticisidir.Ayrıca ödeme rafı, ödeme makinesi, OD test makinesi, Kablo baskı makinesi, sarma makinesi, sayaç sayacı standı, tırtıllar, çekme makinesi, demir bobin, ABS bobin gibi parçalar da sağlıyoruz.

 

50 ekstrüder hattı, 70 extruder hattı, 80 extruder hattı, 90 extruder hattı, 100 extruder hattı yapmaktayız;

120 ekstrüder hattı, 150 ekstruder hattı, 630 konsol büküm makinesi hattı, 800 konsol büküm makinesi hattı, 1000 konsol büküm makinesi hattı, 1250 konsol büküm makinesi hattı, 1000 büküm makinesi hattı.1250 yay bükme makinesi hattı, 500 demetleme hattı, 630 demetleme hattı, çerçeve bükme makinesi hattı, kılavuz çekme makinesi hattı ...

 

Müşterinin yeni kablo fabrikası kurmasına yardımcı olabiliriz, CAT5 ve 6 internet kablosu, televizyon TV kablosu, ev teli, güç kablosu, yangın kablosu, otomotiv teli için yeni üretim hattı sağlayabiliriz.

 

Kablo alanında 20 yıldan fazla deneyime sahip, müşterilerimize yeni fabrika kurmayı planlarken en iyi öneriyi sağlayacak mühendisimiz var.Kablolarınız için hangi makinenin en iyisi olduğunu size söyleyeceğiz.Ve bizden makine alırken müşterinin eğitimini vereceğiz.Makineyi kuracağız, çalışanlarını eğiteceğiz ve kablo projeleri için profesyonel tavsiyelerimizi vereceğiz.

 

Müşterinin Cezayir, Nijerya, Sudan, Hindistan gibi bazı ülkelerde yeni kablo fabrikası kurmasına yardımcı oluyoruz....Ve biz zaten Pakistan ve Mısır'a makine satıyoruz......

 

Müşterimizden iyi bir üne sahibiz ve yeni fabrika kurmanız veya fabrikanıza makine eklemeniz gerekiyorsa, PVC gibi kablo üretim hattınızda bazı sorunlarınız varsa, bakır merkez sapma ile olabilir, bizimle iletişime geçin. İyi bir gerginlik veya doğru bükülme adımı veya başka bir sorun yoksa, o zaman bizimle iletişime geçin.

 

İletişim bilgileri
YUYANG MACHINE Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Carson

Tel: +8613670275210

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin