Dongguan Tianxin tel ve Kablo Ekipmanları Co, Ltd.

Kalite Başarının Ortağıdır, İnovasyon Kalitenin Geleceğidir.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Tianxin wire &Cable Equipment Co.,Ltd. Fabrika turu

Her zaman bana en iyi plan verebilir ve işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum benim müşteri sağlayan

—— Tim

Konuşması kolay, çok profesyonel ve hızlı servis, makine kalitesi çok iyi. Biz Almanya'dan sipariş daha iyi!

—— Fabian Scherb

Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Praveen Paul

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Dongguan Tianxin tel ve kablo ekipmanları co., Ltd. 3500 metrekareyi kaplayan, tel ve kablo makineleri konusunda profesyonel bir kuruluştur. Küçük olduğumuz için, Ar-Ge ekipleri ile satış sonrası servis ekipleri arasında kısa sürede iletişim kurabilir, büyük şirketlerle karşılaştırılabilir, kullanıcılar için daha hızlı hizmet verilebilir.
  Denizaşırı ülkelerden% 80'in üzerindeki siparişlerimizde, kullanıcının yerel olarak herhangi bir destek pazarlamasına ihtiyacı olması durumunda, ülke veya bölgelerin çeşitlerinde daha iyi pazarlar olduğunu biliyoruz, ayrıca bazı bilgileri verebiliriz, ancak müşterinin gizliliği dışında. Afrika ve Asya'dan birçok alıcı var.
  Diğer özel rulo şekillendirme makineleri için daha fazla bilgiye ihtiyacınız var, görüşmek üzere hoş geldiniz.

 • OEM / ODM
  Dongguan Tianxin tel ve kablo ekipmanları co., Ltd. Tel ve kablo fabrikası Çin'de fabrika, kendimiz tasarlayan ekip ve atölye var, bu yüzden hem OEM hem de ODM bizim için iyidir.

 • Ar-Ge
  Müşteri odaklı araştırma ve geliştirme anlayışına bağlı kalarak, müşterilerine yüksek kalite ve yüksek performans-fiyat oranı ile ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

İletişim bilgileri
Dongguan Tianxin wire &Cable Equipment Co.,Ltd.

İlgili kişi: Miss. Bella

Tel: +86-769-85516669

Faks: +86-769-85252312

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)